• Jesteś tutaj

  Turniej w Bardejovie

  W miniony weekend silna ekipa pod dowództwem trenerów Łukasza Golusa i Krzysztofa Gadacza miała okazję powalczyć w bardzo silnie obsadzonym turnieju w słowackim Bardejovie. W zawodach uczestniczyli zawodnicy ze Słowacji, Rumunii, Ukrainy, Litwy, Belgii, Czech, Kosowa,Chorwacji i Bułgarii. Bardzo ważnym elementem była możliwość pozostania na niedzielnym campie sparingowym podczas którego Nasi zawodnicy mogli powalczyć z większością zawodników uczestniczących w sobotnim turnieju. Dodatkowe trzydzieści walk z pewnością dodało wiele do ich bitewnego doświadczenia. Chyba nawet więcej niż sam turniej gdyż bez większego stresu mogli ćwiczyć swoje techniki na kolegach z zagranicy.
  Poniżej wyniki które osiągnęliśmy:
  Złote medale :
  Daniela Badura
  Okuniewicz Jakub
  Bulanda Julia
  Warzecha Patrycja
  Srebrne medale :
  Oleksy Mateusz
  Michna Kamil
  Brązowe medale :
  Fityka Mateusz
  Gwóźdź Jakub
  Sawicka Natalia
  Śpiewak Kamil
  Miejsca V:
  Labojko Piotr
  Budzisz Amelia
  W walkach eliminacyjnych po zacięty pojedynkach odpadli:Świątkowski Jakub, Baron Wiktoria, Madejczyk Dawid, Basta Kamil, Glubiak Magda i Paweł Stecki.
  Wielkie gratulacje dla całej ekipy oraz serdeczne podziękowania dla Łukasza Golusa, Rafała Steckiego i Norberta Glubiaka za bezinteresowna pomoc i poświęcenie prywatnego weekandu na pobyt z naszymi samurajami.
  relacjonował Trener Krzysztof Gadacz