• Jesteś tutaj

  Podziękowanie
 za udział w Jubileuszu 50-lecia Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom

  Podziękowanie
 za udział w
  Jubileuszu 50-lecia
  Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom

  Składamy gorące podziękowanie za udział w obchodach Jubileuszu 50-lecia Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom, które odbyły się w dniu 8.10.2016. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uroczystości miały charakter niepowtarzalny. Jesteśmy przekonani, że warto było, ponieważ w tym dniu spotkało się wiele pokoleń judoków oraz wspaniałych ludzi wspierających nasze dotychczasowe działania, co sprawiło, że ten dzień nabrał innego, wspaniałego wymiaru.
  Wyrażamy wdzięczność za przybycie: Dostojnym Gościom, byłym i obecnym działaczom, trenerom zawodniczkom, zawodnikom i sympatykom, sponsorom oraz przedstawicielom mediów, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystości oraz podkreślili jedność z wartościami stanowiącymi tożsamość naszego Klubu.
Nasz Jubileusz był okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionych pięćdziesięciu lat. Był to również czas na wyrażenie podziękowań za trud włożony w wychowanie i kształtowanie kolejnych pokoleń dzieci, młodzieży, zawodniczek i zawodników, którzy stanowią naszą dumę. Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie pozostanie na zawsze w naszych wspomnieniach i sercach.
  Dziękuję wszystkim za okazaną sympatię i przychylność oraz przekazane gratulacje i serdeczne życzenia. Mam nadzieję na dalszą współpracę z Państwem, a także wspólne świętowanie kolejnych, równie udanych jubileuszy w przyszłości. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za przybycie i współtworzenie historii Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom.

  Z poważaniem
  Prezes Klubu
  Wieslaw Wisniewski

  ZałącznikWielkość
  PDF icon podziekowania .pdf196.52 KB