• Jesteś tutaj

    Mistrzostwa Śląska 2015 - dzień pierwszy

    W dniu dzisiejszym na hali "Czarnych" rozegrano Mistrzostwa Śląska w kategorii juniora, juniora młodszego i młodzika.
    Poniżej wyniki osiagnięte przez naszych zawodników:
    Grupa wiekowa Juniorzy
    kategoria wagowa -60 kg
    3 miejsce Mariusz Salisz
    kategoria wagowa -66 kg
    2 miejsce Patryk Walczyk
    3 miejsce Patryk Ślusarski
    kategoria wagowa -73 kg
    3 miejsce Szymon Skórka
    kategoria wagowa -81 kg
    1 miejsce Sebastian Gwóźdź
    2 miejsce Paweł Kurtyka
    kategoria wagowa -90 kg
    3 miejsce Paweł Bujoczek
    kategoria wagowa -100 kg
    1 miejsce Piotr Michałek
    kategoria wagowa +100 kg
    2 miejsce Mikołaj Górski
    3 miejsce Mateusz Stuchlik
    Grupa wiekowa Juniorzy Młodsi
    kategoria wagowa -46 kg
    3 miejsce Artur Kostenko
    kategoria wagowa -50 kg
    1 miejsce Jakub Binek
    kategoria wagowa -55 kg
    1 miejsce Szymon Kasprzyński
    5 miejsce Fabian Klop
    7 miejsce Seweryn Gigla
    kategoria wagowa -60 kg
    2 miejsce Kacper Kaczor
    3 miejsce Patryk Łoziak
    kategoria wagowa -66 kg
    1 miejsce Filip Niedziela
    2 miejsce Miłosz Czarnecki
    3 miejsce Łukasz Gemza
    5 miejsce Kajetan Wichrowski
    kategoria wagowa -73 kg
    1 miejsce Paweł Drzymał
    2 miejsce Sambor Dyr
    kategoria wagowa -81 kg
    1 miejsce Paweł Knap
    3 miejsce Michał Czekała
    5 miejsce Radosław Zaorski
    7 miejsce Tomasz Misiuk
    7 miejsce Łukasz Liberda
    kategoria wagowa +90 kg
    1 miejsce Artur Grodecki
    Grupa wiekowa Młodzicy
    kategoria wagowa -38 kg
    2 miejsce Dorian Dyr
    kategoria wagowa -46 kg
    1 miejsce Wojciech Witalis
    2 miejsce Jakub Woś
    3 miejsce Mateusz Łoziak
    5 miejsce Adam Żabiński
    7 miejsce Damian Krawiec
    kategoria wagowa -50 kg
    1 miejsce Łukasz Wigand
    2 miejsce Dawid Graca
    3 miejsce Łukasz Dej
    3 miejsce Bartłomiej Kwiecień
    kategoria wagowa -55 kg
    3 miejsce Bartosz Chryst
    3 miejsce Michał Dryjański
    kategoria wagowa -60 kg
    5 miejsce Łukasz Czudaj
    5 miejsce Szymon Nowak
    7 miejsce Juliusz Konowoł
    kategoria wagowa -66 kg
    4 miejsce Lempka Aleksander
    kategoria wagowa -73 kg
    4 miejsce Kacper Szewców
    kategoria wagowa -81 kg
    2 miejsce Łukasik Jakub
    kategoria wagowa +81 kg
    1 miejsce Marcin Altansukh
    2 miejsce Wojciech Bartos
    3 miejsce Aleksander Kowalczyk
    Gratulacje dla zawodników i całej kadry trenerskiej!!!!!