• Jesteś tutaj

  I Memoriał Józefa Wiśniewskiego - 2014 rok

  Do historii bytomskiego i polskiego judo przejdzie data 8 listopada. W tym dniu odbył się pierwszy Memoriał Józefa Wiśniewskiego na "Hali na Skarpie", a właściwie byłoby błędem gdybyśmy tak napisali. Przed rozpoczęciem pierwszych walk odbyła się przepiękna i chwytająca za serce ceremonia nadania hali "Imienia Józefa Wiśniewskiego" na którą przybyło bardzo wielu przyjaciół "Prezesa" jak i ludzi którzy nie znali Go tak blisko ale darzyli ogromnym szacunkiem i sympatią. Całą ceremonie trudno opisać słowami dlatego można zerknąć na krótki (jeden z kilku) film pokazujący co się działo na Hali.

  Tutaj również informacja z Urzędu Miasta w Bytomiu: Upamiętnili Józefa Wiśniewskiego

  Kliknij film

  I tu podziękowania dla Beaty Pacut i Wiesława Pacut za fotomontaż :-)
  Poniżej podajemy wyniki osiągnięte przez naszych zawodników i dodatkowo możemy się pochwalić, że na I Memoriale Józefa Wiśniewskiego wygraliśmy klasyfikacje punktową zarówno w kobietach jak i mężczyznach.
  medale złote:
  Kropska Natalia -48kg
  Łoziak Patryk -55kg
  medale srebrne:
  Walczyk Wiktoria -48kg
  Drzymał Paweł -66kg
  medale brązowe:
  Makosz Dominika -40kg
  Kabata Klaudia -63kg
  Woźniak Oliwia -70kg
  Binek Jakub -46kg
  5 miejsca:
  Matejko Natalia -48kg
  Ukuś Agnieszka -52kg
  Głogowska Karolina -70kg
  Grodecki Artur -90kg
  Jakubek Paweł -90kg
  7 miejsca:
  Wilk Oliwia -52kg
  Gołąb Justyna +70kg
  Wigand Łukasz -50kg
  Gratulujemy zawodnikom, zawodniczkom i trenerom(Markowi Słykowi, Eugeniuszowi Misztalowi, Grzegorzowi Czajce i Krzysztofowi Gadaczowi) udanego startu w zawodach, a Dyrektorowi Zenonowi Mościńskiemu i Piotrowi Wichrowi wspaniałej organizacji tak doniosłego wydarzenia, gdzie wszystko "było dopięte na ostatni guzik".
  Ogromne podziękowania dla wszystkich instytucji, firm, "przyjaciół judo"i wielu, wielu innych osób których ciężko wszystkich wymienić, a bez których organizacja tej imprezy byłaby o wiele trudniejsza - DZIĘKUJEMY !!!!! :-)